Erkeklerin kadınlardan hoşlandığını belli eden durumlar listesi

Erkekler, kadınlardan hoşlandığını nasıl belli eder?
Listelik

Küçük sinyaller veren erkeklerin hoşlandıklarını anlamak pekte kolay olmayabilir. Bayanlar yapısı gereği kendilerinin hoşlandığı erkeklerin küçük bir bakışından dahi pay çıkararak aynı duyguları beslediklerini düşünür. Fakat durum tam tersi de olabilmektedir. Bu konu da dikkatli olmanızı ve duygularından emin olmanızı öneririm. Peki, erkeklerin hoşlanıp ya da hoşlanmadığını nasıl anlarım diyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Genellikle erkekler hoşlandıkları kişilere sürekli bakar ve gülümser. Sizi gördüğün de utanma ve yanakların da kızarma olabilir. Bir erkek size uzun uzun bakıyorsa sizden hoşlandığını belirtebilir. Gerçekten hoşlanan bir erkek bakarken utanır ve biraz kızarabilir. Erkeğin hoşlandığını anlamak için size olan bakışlarını ölçebilir ve bu şekil de biraz anlam yükleyebilirsiniz. Sizinle konuşurken iltifat içerikli sözler kullanabilir ve bunları laf arasın da çok belli etmeden de yapabilir. Erkekler jest ve mimikleriyle de hoşlandığını açık bir şekil de ortaya koyabilir.

 
2 . entry damla tarafından eklendi.        
Erkeklerin hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Kadınların anlaşılması erkekler için oldukça zor olduğu bilinmektedir. Fakat erkekleri anlamakta bayanlar için zor bir olaydır.

Özellikle hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlamak epeyce zorlu olabilir. Biz erkeklerin hoşlandıklarını anlamanız için sizlere 3 adet işareti paylaşacağız. Bu işaretler sizin yepyeni bir ilişkinin başını çekebilir ve aşk için bir fırsat yaratabilir. Bu işaretler ise şu şekildedir.

Sizinle yakın olmak istiyorsa: Bir erkek sizin çevreniz de sürekli dolaşıyor ve her fırsatta sizinle arkadaş olmak için uğraş veriyorsa hoşlandığına dair bir işaret veriyor olabilir. Sizin sıkıntınıza çözüm bulmaya çalışıyor ve sizi dinliyorsa kesinlikle size karşı bir şeyler hissediyor demektir.

Fazla iltifat ediyorsa: Gün içerisin de sizinle ilgilenip kıyafetinize, saçlarınıza, gülüşünüze ya da bakışınıza iltifatlar ediyor ise size karşı hiçte boş değildir.

Sizinle plan yapmak istiyorsa: Erkekler plan yapma konusun da oldukça ustadırlar. Sizi sürekli olarak bir yerlere davet ediyor ve birlikte zaman geçirmek için uğraşıyor ise hiç zaman kaybetmeyin çünkü sizden kesin hoşlanıyor demektir. Unutmayın insanlar sevmedikleri kişiler ile vakit geçirmek istemezler.

 
3 . entry Büşra tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom