Eşe güzel görünmenin yolları.
Listelik

Güzel olmak sadece eşe değil, yakın çevredeki kişilere de güzel görünmek için çaba gösterilebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerin sizi beğenmesi size ayrı bir keyif vereceği gibi bir o kadar da ayrı bir hava katar. Evliliklerin ilk dönemlerinde erkek gözünden eşe bakıldığı zaman her daim göze güzel görülür.

Fakat ilerleyen zamanlarda bir erkeğin eşini güzel olarak görmesi azalmaktadır. Yani ilerleyen zamanlardaki evliliklerde kadın erkeğine güzel gelmez. Güzel görünse bile erkek çok güzelsin demeyi sıkça söylememektedir. Bu durum kadın gözünden bakıldığı zaman ilk zamanlardaki kadar umursanmadığını, artık sevilmediğini düşünmesine yol açar.

Bir erkeğin gözüne güzel görünmenizin ana maddesi bakımlı olmanızdır. Tüm erkekler kadınsal yaptırımlara karşı ilgisini artırır. Saç bakımı, tırnaklara oje sürülmesi , ruj, makyaj derken erkeğin ilgisini bu gibi hareketlerle çekebilirsiniz. Kıyafet konusunda özellikle özel günlerde eşinize yapacağınız sürprizler ile göze güzel görünebilirsiniz.

 
2 . entry saadet tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom