Eski sevgiliyi unutmak için yöntemler listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Hala onu düşünüyorsun ve çok özlüyorsun ancak bunun sana ne faydası olacak bunu da düşünüyor musun? Eski günleri düşünüp tekrar aynı olabileceğinin hayalini boşa kuruyorsun.
Eski sevgilini unutmak için yapman gerekenler ;
*Artık onunla iletişim kurmamalısın çünkü onunla her konuşmanda eski günlerin aklına gelecek ve daha çok acı çekeceksin. ilk zamanlar biraz zor olacak ama artık hiç bir şekilde iletişim kurma..
*Onu sana hatırlatan çevrende uzaklaşmalısın. Uzun yıllar birlikte olan çiftlerin genellikle ortak arkadaşları bulunuyor. Bu yüzden artık yeni arkadaşlıklar edinmelisin.
*Hatıralarını onsuz da anabilirsin. Eski sevgilin ile gittiğin yerleri, yaptığın yemekleri, sevdiğin filmleri gördükçe onu daha çok özleyeceksin ancak bunu yakın bir arkadaşınla inatla tekrar tekrar yapmalısın.
*Yeni insanlar ile tanışın. Yeni insanlar sana yeni şeyler öğretecektir. Başka insanlar ile flört edin hazır olmaya bilirsin ancak geçmişi daha rahat unutabilirsin.
*Birlikte yaşadığınız iyi hatıralar yerine aklına kötülerini getirerek geçmişi unutmaya çalışıp geleceğine odaklanın.
Ne demiş CAN YÜCEL
Gittin mi Büyük gideceksin !
Ayrılık bile gurur duyacak seninle…
 
2 . entry sirin tarafından eklendi.        

Eski sevgiliyi unutmak için yöntemler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Eski sevgiliyi unutmak için yöntemler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom