Evde el, ayak ve yüz peelingi yapmak için bilgiler listesi

Evde el, ayak ve yüz peelingi nasıl yapılır?
Listelik

Peeling yapmak için kremlere fazlaca para vermenize gerek kalmadığı gibi artık eviniz de doğal olarak kendiniz de hazırlayabileceksiniz. Bu şekil de para harcamaktan ve kendi gözünüzle görerek uygulayabileceksiniz. Cilt lekelerinizden kolayca ve hızlıca kurtulacak ve gözeneklerinizin açılmasını sağlayarak güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Evde kolayca yapabileceğiniz peeling tarifimiz ise şu şekildedir. Öncelikle bir kase içerisine tatlı kaşığı yardımı ile zeytinyağı, süt koyunuz. Daha sonra çay kaşığı yardımı ile toz şeker, tuz, limon suyu koyunuz. Bu karışımı iyice karıştırarak yüzünüze sürünüz. Tuz siyah noktaları yok eder ve cilt lekelerinize iyi gelir.

Toz şeker ise cildinize ışıltı kazandırır ve tuz gibi siyah noktalarınızı yok eder. Zeytinyağı cildinizi nemlendirir ve yumuşatır. Süt ise cildin yumuşamasına ve beslenmesine yardımcı olacaktır. Limon sivilcelerin çıkmasını önler ve yağlı ciltler için birebirdir. Cildiniz fazla yağlı değil ise limon koymadan bu karışımı yapmalısınız. Ayaklarınıza ve ellerinize uygulamak için biraz daha fazla malzeme kullanmalısınız.

 
2 . entry saadet tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom