Evlilik öncesinde kaynanayı etkilemek için öneriler listesi

Evlilik öncesinde kaynanayı etkilemek için öneriler listesinde eklenen entryler
 
Zira evlenmeden öncesinde kaynana da var, peki kaynana ile nasıl ilişki kuracağız? Çiftler evlilik kararı aldı mı artık sadece ikisi değil deyim yerinde ise ailecek evli oluyorlar. Bizim kültürümüzde aileler evliliğe epey müdahale ediyor. Tabi bunun acı tatlı yönleri ve sonuçları mevcut. Kaynana gelin gözünde büyük bir hedef. Bazı gelinler daha evlenmeden kaynanalarını düşman belleyebiliyor. Bu büyük bir hata olduğu gibi ön yargı içerdiğinden zarar verici olabilir. Bunun yerine size bazı yapıcı tavsiyelerimiz olacak. Unutmayın, iyi olursanız dünya size iyilikler sunacaktır.

Kaynanayı etkileme yolları;
Listelik

*Öncelikle artık gelin gideceğiniz ailenin en önemli ferdi olan kaynana ile tanışma vakti. Kaynananızı gerçekten tanıyor musunuz? Tüm özellikleri, huyları nasıldır. Neyi sever, neyi sevmez bunları iyice araştırın.
*Asla sadece partnerinizle yetinmeyin. O annesini size taraflı anlatabilir. Siz kendiniz gözlemleyin, araştırın.
*Telefon görüşmeleri yapın. Bu sıcak ve samimi bir ilişki sağlayacağı gibi onunla daha iyi vakit geçirmenizi de sağlayacaktır.
*Hediyeleşin, annenize hediye alır gibi ona da alın.
*Onu anneniz gibi sevmeye ve benimsemeye çalışın. Siz bu şekilde yaklaştıkça zaten sorunlar hiç oluşmayacağı gibi aranızı da sıcak tutacaktır.
*Onunla didişmeyin ve onu gerçekten saygıya layık görün. Bu en önemli kriter. Buna dikkat edin. Gerisi güzel olacaktır.
 
2 . entry filiz tarafından eklendi.        

Evlilik öncesinde kaynanayı etkilemek için öneriler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Evlilik öncesinde kaynanayı etkilemek için öneriler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom