Fox tv, Mucize doktor dizisinin fragmanları listesi

Fox tv, Mucize doktor dizisinin fragmanları listesinde eklenen entryler
 
Mucize Doktor ilk tanıtım videosu ;


Dizinin konusu;
Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı “Mucize Doktor”un ilk tanıtımı FOX izleyicisiyle buluştu.

İLK TANITIM BÜYÜK MERAK UYANDIRDI!
Geçtiğimiz gün yayınlanan “Mucize Doktor” tanıtımı sosyal medyada kısa süre içerisinde yayılırken, izleyicilere duygu yüklü bir öyküyü izleyeceklerinin sinyallerini de verdi.

ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR!
Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali'nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

Baş rolünü Taner Ölmez’in üstlendiği ve kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ile Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” dizisi, Eylül ayında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kaynak : https://www.fox.com.tr/Mucize-Dokto...kla-beklenen-ilk-fragmani-izleyiciyle-bulustu
 
2 . entry Tunahan61 tarafından eklendi.        
Mucize doktor 1. Bölüm fragmanı :
 
3 . entry Tunahan61 tarafından eklendi.        
Mucize Doktor 2.bölüm fragmanı ;
 
4 . entry Tunahan61 tarafından eklendi.        
Mucize Doktor 2.bölüm ikinci fragman ;
 
5 . entry Tunahan61 tarafından eklendi.        
Mucize Doktor 3.bölüm birinci fragman ;
 
6 . entry Tunahan61 tarafından eklendi.        
Mucize Doktor 3.bölüm ikinci fragman ;
 
7 . entry Tunahan61 tarafından eklendi.        
Mucize Doktor 4.sezon birinci fragman ;
 
8 . entry Tunahan61 tarafından eklendi.        
Mucize Doktor 4.bölüm ikinci fragman ;
 
9 . entry Tunahan61 tarafından eklendi.        

Fox tv, Mucize doktor dizisinin fragmanları listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Fox tv, Mucize doktor dizisinin fragmanları listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom