Futbol oyunlarında kaybedince söylenen bahaneler listesi

Tuş basmadı.
Listelik

Futbol oyunlarının gelmiş geçmiş en çok kullanılan bahanesidir. Alınan her yenilgi sonrası tuş basmadı, kol çalışmıyor gibi bahaneler üretirler.

 
2 . entry Ali tarafından eklendi.        
Lag girdi.
Listelik

Online oyun oynayanların vazgeçilmez bahanelerindendir. Elinden gelse web tabanlı oyunlarda bile lag girdi yalanını kullanacaklar. E abi hepimiz aynı interneti kullanıyoruz, bize niye girmiyor bu lag?

 
3 . entry Ali tarafından eklendi.        
Kiralık kartın süresi bitti!
Listelik

Bu bahane kart ile oynayanlar arasında sık sık kullanılıyor. Oyunda kart ile oyuncu kiralanabiliyor. Yenilgi sonrası bahane üretmek isteyen oyuncu hemen muhteşem oyuncusunun kiralık süresinin bittiğini öne sürer.

 
4 . entry Ali tarafından eklendi.        
Sende Ali/Veli/Messi var, kazanman normal.
Listelik

Online futbol oyunu oyuncuları arasında en karaktersiz tipi desek yeridir. Kendi oyuncuları üst seviye oyuncuları olsa bile yenilgi sonrası hemen senin futbolcunu öne çıkarırlar. Yenilgiyi kabul etmez bu tür şaklabanlıklara bürünürler.

 
5 . entry Ali tarafından eklendi.        
Enerji içeceğini içirmeyi unutmuşum.
Listelik

Oyuncu maça çıkmadan evvel tam güce çıkarılmazsa çabuk yorulur. Her şey tamam. Liderlik maçına geldik, moda girmişiz. Enerji içeceği içirmek unutulur mu?

 
6 . entry Ali tarafından eklendi.        
online futbol oyunlarında, oyuncuların kaybettikleri zaman hep bahaneler arkasına saklananların en çok başvurduğu bahaneler listesi.

 
7 . entry derya tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom