Gelin ve kaynana arasındaki sorunları çözme yöntemleri listesi

Gelin ve kaynana arasındaki sorunları çözme yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Gelin ve kaynana arasındaki sorunları çözme yöntemleri konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
 
2 . entry ayse tarafından eklendi.        
Evlilik ailelerin de birleşmesi sayılabilir bu durumda gelin ve kaynana arasında sorunlar oluşabilir, peki bu sorunları nasıl çözebiliriz? İşte bu soruya yanıt veren yöntemler listesi.
 
3 . entry Balca tarafından eklendi.        
gelin ve kaynana arasındaki sorunlar nasıl çözülür?

evlilik konusunda oldukça geleneksel bir yapıya sahi olan türkiye’ de hemen hemen her evlilikte gelin-kaynana sorunları yaşanmaktadır. genelde kaynananın gelinlere karşı bir beklenti içerisinde olduğu görülmektedir.
Listelik

bu beklentiler kötü niyetli olmasa da kaynananın geçmişte gelin olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. sorunun asıl kaynağı ise kişilik yapısı ve tutumdur. tabi bu tavırlar her kaynanada olmaz.

uzmanların araştırmalarına göre 0-6 yaş arasındaki erkek çocuklarını alması gereken sorumlulukları verilmesi yerine anneler bu sorumlulukları kendileri üstlenerek çocuğu kendine bağımlı yapmasından doğmaktadır. evlilikte erkeğin anneye bağımlı olması ise gelin – kaynana sorunu ortaya çıkarmaktadır. bu durum da erkelerin sorunu fark etmeleriyle sorunlar çözümlenir ve normal bir yaşantıya geçilebilir.

gelin kaynana arasındaki sorunu çözümlemek için en önemli unsur eşiniz olacak ve aranızdaki sınırlarınızı korumanız olacaktır. içten içe kurgu yapmak yerine eşinizle düzgün bir dille sorunlarınızı anlatmayı tercih etmeli ve sorun oluşmadan olayları çözümlemelisiniz.
 
4 . entry derya tarafından eklendi.        

Gelin ve kaynana arasındaki sorunları çözme yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Gelin ve kaynana arasındaki sorunları çözme yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom