Özellikle kadınların yaşları ilerledikçe genç görünme işi takıntı haline gelmektedir. Yaşları kaç olursa olsun her zaman daha genç görünmek için çaba gösterirler. Her kadın bunu başaramıyor belki ancak artık onlarında izleyecekleri bu yöntemler sayesinde yaşlarında küçük göstereceklerdir.
Listelik

C vitamini alın

İllaki c vitamini alıyorsunuzdur ancak daha genç görünmek için c vitaminini daha da çok artırmalısınız.

Protein

C vitamininde olduğu gibi aldığınız proteinleri çoğaltın..

Yağlı Salata

Salatalarınızda yağ kullanmaya başlayın.

Makyaj Tercihi

Yapılan aşırı makyajlar kadınların ciltlerinin kırışmasına neden olmaktadır. Bu yüzden daha dikkatli ve abartı olmayacak şekilde makyaj yapmalısın. Ve makyaj yaptığında rengarenk olmak yerinde sade renkleri tercih edebilirsin.

Bronzlaştırıcı

Ciltteki yaşlılık ve güneş lekelerinden düzgün bir bronzlaştırıcı kullanarak gençleşmeyi deneyebilirsiniz...

 
2 . entry zehra tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom