Gerçek aşk belirtileri listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Heyecandan elleriniz terliyor mu? Heyecanlıyken bu durumdan en çok ellerimiz etkileniyor. Hem tatlı bir heyecan hem de gereksiz stresin yarattığı bir durumdur bu. Pek istenmeyen ama kaçınılması zor bir durumdur ayrıca. Ellerinizi sık sık yıkamakta ve ya silmekte fayda var bu durumu karşı tarafa yansıtmamak en iyisi olur.
 
2 . entry kursat tarafından eklendi.        
Listelik

Onunla konuşurken yüzünüzü kızarıyor mu? Mutlaka bu durumu yaşıyorsunuzdur. Sizin her ne kadar hoşunuza gitmese de sizin de saklayamayacağınız bir durumdur. Eğer ondan çok hoşlanıyor veya ona karşı derin duygular besliyorsanız büyük ihtimal onunla konuşurken yüzünüz kızarıyordur.
 
3 . entry kursat tarafından eklendi.        
Listelik

Cinsel uyarılarda bulunuyor musunuz? İnsan aşık olunca elinde olmadan sürekli cinsel uyarılarda bulunur. Aşkın bir gereksinimi olarak onu hep öpme, sarılma, koklama ihtiyacı hissedersiniz. Hatta onunla deli gibi sevişmek istersiniz. Aşkın meyvesidir sevişmek ve aşk çok seksi bir duygudur.
 
4 . entry kursat tarafından eklendi.        
Listelik

Onun çevresindekilerle tanışıp arkadaş mı olmak istiyorsunuz? Aşık olunca kendi çevrenizi biraz unutur ve ihmal edersiniz. Neden mi? Çünkü onun arkadaşlarını onun ailesini onun işini ortamını merak edersiniz ve hep hep tanımak kaynaşmak ve ona yakın olmak istersiniz. Hatta kendinizi onun çevresine sevdirmeye çalışırsınız ki bir artı daha alabilmek umuduyla.
 
5 . entry kursat tarafından eklendi.        
Listelik

Pembe düşler gelinlik modelleri düğün hazırlıkları evlilik hayalleri kurulmaya başlandı mı? Aşkın en büyük özelliği insana tüm geçmişi unutturup gelecek planları yaptırmasıdır. Birçok hayal kurdurur insana. Tatil planları yapılır evlilik planları, balayı planları yapılır. Gelinlik modelleri seçilir. Bunların bir kısmı ya gerçek olur ya da gerçek olma ihtimalini kaybeder.
İşte eğer tüm bunları yapıyorsanız çok güzel duygular içindesinizdir. Biraz dikkatli olmakta fayda var derim. Ya bu aşkı çok güzel bir şekilde yaşayıp ölümsüzleştireceksiniz ve hayallerinizi gerçekleştireceksiniz ya da bu aşkı hem kendinize hem de karşınızdakine zehir edeceksiniz. Nasıl yaşayacağınıza bağlı.
 
6 . entry kursat tarafından eklendi.        
Gerçek aşk belirtileri konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
 
7 . entry kursat tarafından eklendi.        
Aşk bilindiği gibi iki kişiliktir. Tek taraflı hissedilen aşk olamaz, sadece şahsa duyulan hayranlıktır ve ona ulaşamamanın verdiği heyecandır. Aşkın belirtileri; Aşk dünyadaki tüm zevklerden daha değerli bir duygudur. Ne kadar acı çekseniz de ne acı çekmekten vazgeçersiniz ne de aşık olmaktan. Ansızın kapı çalmadan haber vermeden gelen bir duygudur aşk. Peki, aşık olduğumuzu ya da karşıdakinin bize aşık olduğunu nasıl anlarız? Duygularımızdan nasıl emin olabiliriz? Birçok belirtisi vardır bunun. İlişkiler ve şahıslar üzerinde yapılan birçok araştırmadan ve anketlerden aynı sonuçlara ulaşılmıştır. İşte o belirtiler listesi.
 
8 . entry Balca tarafından eklendi.        

Gerçek aşk belirtileri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Gerçek aşk belirtileri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom