Göz kalemi nasıl sürülür?
Listelik

Göz kalemi sürmek de bir o kadar önemlidir. Çünkü göz kalemi küçük gözlerinizi büyütür ya da küçük görünmesini sağlayabilir. Doğru bir makyaj için birden fazla göz kalemi tercih etmeniz gerekmektedir.
Bu göz kalemlerinden birisi iç kısma sürülen göz kalemidir. Rengini kendinize göre belirleyebilirsiniz. Göz makyajın da dikkat edilmesi gereken en önemli madde ise göz boyutu ve göz rengidir.

Gözleriniz iri ve büyük ise gözünüzün alt tarafındaki iç kısmını ve üst tarafın iç kısmını ten rengine yakın kalemler ile boyamalısınız. Bu işlemi yaparken yağlı göz kalemi kullanabilirsiniz. Ten rengi yok ise beyaz da kullanabilirsiniz. Daha sonra gözünüzün alt kısmına siyah ya da koyu gri tonların da göz kalemi uygulayabilirsiniz.

Göz kalemini çektikten sonra eliniz ile biraz bunu dağıtabilir ve buğulu gözlere sahip olabilirsiniz. Beyaz tenli bayanlara kahverengi göz kalemini kullanmalarını tavsiye ederiz. Bu şekilde daha çekici ve güzel bakışlara sahip olabilirsiniz.

 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom