Güzel kadınlarla arkadaş olmak ya da flört etmek zordur açıkçası. Herkesin gözlerinin üstünde olduğu biriyle beraber olmanın getireceği stresle başa çıkılabilirse ve ona göre davranılırsa bir melek, ancak aksi durum yaşanırsa tam bir şeytan olabilir. Bu psikolojiye uygun davranmak ya da davranmamak, tamamen sizin elinizdedir.

Güzel kadınların en büyük korkuları, güzelliklerini kaybetmektir.
Listelik

 
2 . entry zerrin tarafından eklendi.        
Güzel kadınlar, aşırı öz güvenliymiş gibi duruşlarından dolayı, çevreden tepki görürler. Belki de kıskanıldıkları için, bir çok insana itici ve antipatik gözükürler.
Listelik

 
3 . entry zerrin tarafından eklendi.        
Güzel kadınlar, beğenilme arzusu o derece fazladır ki ve bu duyguya o kadar alışkınlardır ki, asla başka bir rakibi kabul etmezler. Bu noktada kıskanç oldukları da söylenebilir.
Listelik

 
4 . entry zerrin tarafından eklendi.        
Güzel kadınlar, ilgi ve alaka hep kendi üstlerinde olsun isterler.
Listelik

 
5 . entry zerrin tarafından eklendi.        
Güzel kadınlar, eğer güzelliklerini farkında değillerse, ya da bu durumu pek ciddiye almıyorlarsa, zeka ve donanım açısından kendilerini ispatlamaya çalışırlar.
Listelik

 
6 . entry zerrin tarafından eklendi.        
Güzel kadınlar, çok seçici olup, az beğenirler. Bu titiz duruşları beraberinde mutsuzluk getirebilir.
Listelik

 
7 . entry zerrin tarafından eklendi.        
Güzel kadınlar, güzellik algısı adeta bir misyon haline gelirse, büyük bir sorumluluk altında ezilmeye başlarlar. HER DAİM GÜZEL GÖZÜKME sorumluluğu…
Listelik

 
8 . entry zerrin tarafından eklendi.        
Güzel kadınların, çoğunda reddedilme korkuları yoktur. Beğenilmek ve talep görmek olağandır. Ancak bir süre sonra sadece fiziki anlamda talep görüyor olduğunu anlarsa, stres yaşayabilir ve bu durumda ilişkilerinde sıkıntılı durumlar yaratabilir.
Listelik

 
9 . entry zerrin tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom