İlginç sorular listesinde eklenen entryler
 
Çölde kar yağar mı?
Listelik

Cevabına gelecek olursak her yıl binlerce film izliyorsun izlediğin bu filmlerin bazılarında çöle düşmüş bir kahraman aç , susuz , yorgun , güneşin altında terleyen , hatta sıcaktan eriyip bitecek gibidir. Bazen de bir rüzgar sonucu saklanacak yer arar bu kahramanlar gerçekçi olursan buradan kurtulmanın imkanı yoktur ama film işte birileri çölde yaşamayı başarabiliyorlar. Hiç düşündünüz mü şimdiye kadar çölde kar yağarsa ne olurdu.
Çöller genellikle sıcak ve kuraktır. Ama her çöl için geçerli değildir. Çöller bulundukları yere göre sıcaklık ve soğuklukları değişmektedir. Çölde yağmurda yağar ancak çok fazla uzun sürmez. Bu yağmur yağışı da yılda 1 den fazla olmaz. Bu yağışlar yılda 1 kerede yağsa kara dönüşebilir. Şunu kesinlikle söyleyebiliriz ki çölde kar yağar. Soğuk bölgelerde bulunan çölleri araştırırsan dağların tepelerindeki beyazlığı göreceksin.
 
2 . entry seyma tarafından eklendi.        

İlginç sorular listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


İlginç sorular listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom