İvana Sert makyajı hakkında bilgiler listesinde eklenen entryler
 
İvana Sert makyajı nasıl yapılır?
Her gün ekranlarda görmeye alıştığımız moda dünyasının ünlü ismi İvana Sert hem giyimiyle hem de makyaj tarzıyla adından söz ettirmeyi başarmaktadır. İvana Sert, özellikle kendine özgü makyaj stiliyle ön plana çıkmaktadır.
Listelik

Ivana Sert tarzı makyajı uygulamak için yapmanız gereken ilk şey iyice yıkayıp tonik ile temizlemek ve ardından nemlendirici sürmektir. Makyajınızın sabit kalması için sabitleyici spreyinizi elinize bir miktar sıkın ve yüzünüzün her yerine uygulayınız. Ardından cildinizde leke ve sivilce varsa kapatıcınızla bunların üzerini kapatınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra bronzlaştırıcı kullanarak teninizin rengini koyulaştırabilirsiniz. Bronzlaştırıcı kullanmamızın nedeni Ivana Sert’in bronz tene sahip olmasıdır. Gözaltlarınızı kapatmak için de bronzdan birkaç ton açık kapatıcıları tercih etmelisiniz.

Parmak uçlarınızı kullanarak kapatıcıyı gözaltlarınıza iyice yedirerek uygulayınız. Makyajımızın alt yapısı bu şekilde hazırlanmaktadır. Sırada en önemli nokta olan gözler var. Ivana Sert makyajında gözlerin ön planda olması oldukça önemlidir. Buğulu bir görünüme sahip olmak için beyaz bir aydınlatıcıyı göz kapaklarının üstüne sürmeniz faydalı olacaktır. Gözlerinize siyah kalemle likit çekin ve biraz kuyruk yapınız. Daha sonra kalem çektiğiniz bölgeye siyah far uygulayınız ve siyahlığı kalınlaştırınız. Farın da kalemle yaptığınız kuyruğa uygun bir kuyruğu bulunmalı. Alt kirpik diplerinize de aynı şekilde kalem uygulayınız ve üst göz kapağınızdaki çizilen bölge ile birleştiriniz. Dağılmış olan siyahlıkları bir sünger yardımı ile temizleyebilirsiniz. Sivri uçlu bir siyah kalemle göz pınarlarından buruna doğru siyahlık indiriniz. Gözlerinize dolgunluk kazandırmak için rimelinizi iki kat şeklinde kullanınız.

Yüzünüze aydınlık katması için kullanacağınız allığı büyük bir fırça ile elmacık kemiklerinin üzerine hafifçe uygulayınız. Dudaklarınızı içinize çekip birleştirerek elmacık kemiklerinizin altına kontör uygulayın ve koyu bir pudra ile çizgi çektikten sonra sünger kullanarak dağıtınız. Son olarak da renk verici allığı yine sünger yardımıyla sürünüz. En son dudaklarınıza kullanacağınız ten rengi bir ruj ile Ivana Sert makyajını bitiriyoruz.
[GALLERY=album, 273][/GALLERY]
 
2 . entry damla tarafından eklendi.        

İvana Sert makyajı hakkında bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


İvana Sert makyajı hakkında bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom