Kadınlar çok şey beklerler.
Listelik

Erkeğin en önemli görevlerinden biri bu “söylenmeyen şeyleri” bularak, eşlerini daha iyi anlamaktır. Ama var mı anlayan erkek??

Kadınlar her zaman samimiyet beklerler. Bazı şeyleri sadece onu mutlu etmek için yapmak ise işleri kısa bir süreliğine yola koyar. Kadınlar fazlasıyla sürprizlerden hoşlanır. Küçük ve değersiz olsalar bile şaşırtıcı bir anda olması yeterlidir. Pahalı olmasından çok yaratıcı olması daha çok mutlu eder. Kadın, bazı şeyleri erkeğin sahiplenmesini ister ve bekler. Erkekler, her konuda kadınının yönlendirmesi doğrultusunda davranmamalı, gerektiği durumlarda kadından bir adım önde olmalıdır. Kadınlar, erkeklerin arkadaşlarıyla vakit geçirmesine karşı değildir. Önemli olan tek şey, arkadaşlarının ondan daha değerli olmamasıdır. Kadınlar eşinden arkadaşlık bekler. Aynı arkadaşlıkta olduğu gibi, onu dinlemesini, anlamasını, gerektiğinde tavsiye vermesini ister. Kadınların da erkekler gibi özel zaman geçirmeye ihtiyacı vardır. Eş, çocuk, aile olmadan kendi kendilerine zaman geçirmeye ihtiyaçları vardır. Onların bu anlamda eşlerine gösterdiği saygının kendileri için de gösterilmesini beklerler. Kadınlar şeffaf olmayı severler. Eşlerinin onlara dürüst, her şeyi olduğu gibi anlatmasını isterler. Örneğin, kötü giyindiğinde kötü giyindiğini söylemesini veya güzel olduğunda “çok güzel oldun” demesini bekler...

 
2 . entry miray tarafından eklendi.        
Kadınlar, kendisi gibi düşünen insanları tercih etmek ister.
Listelik

 
3 . entry miray tarafından eklendi.        
Kadınlar, her şeyi merak eder ve araştırırlar, her konuda fikirleri olabilir, saygı beklerler.
Listelik

 
4 . entry miray tarafından eklendi.        
Kadınlar, en ufak şeyleri bile günlerce kafaya takabilirler, günlerce konuşabilirler, anlaşılmak isterler.
Listelik

 
5 . entry miray tarafından eklendi.        
Kadınlar, ilgi beklerler.
Listelik

 
6 . entry miray tarafından eklendi.        
Kadınlar, iltifatlara ilgi duyarlar, iltifat beklerler.
Listelik

 
7 . entry miray tarafından eklendi.        
Kadınlar, zekalarını çok farklı şekilde uygulayabilirler, anlaşılmak isterler.
Listelik

 
8 . entry miray tarafından eklendi.        
Kadınlar, karşıda ki kişiye soru sorduğunda detaylı cevaplar bekler.
Listelik

 
9 . entry miray tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom