Biri Beni Dinliyor
Listelik

Dilek Yıldırım Akgün kitabında hikayeleriyle insanlara yaşam koçluğu yapıyor. İş dünyasında sıkıntı yaşayan ve bütün yükü omuzlarında hissedenler için psikolog görevini yapıyor.

 
2 . entry saadet tarafından eklendi.        
Hayatta başarılı adımlar atmak için ve size yeni bir bakış açısı katacak kitaplara bir göz atmalısınız. Yeniliklere açık olun ve kendinizi buna hazırlayın.

 
3 . entry saadet tarafından eklendi.        
İnsanın Anlam Arayışı
Listelik

Yazar Victor Frankl logoterapinin ilkelerini 2. Dünya Savaşında bir toplama kampındaki deneyimleriyle ele alır ve dünyayı daha büyük bir hapishane olarak sergiler.

 
4 . entry saadet tarafından eklendi.        
59 Saniye
Listelik

Sıradan formüllerden, basmakalıp cümlelerden, klişe sözlerden usandıysanız Richard Wiseman’ın 59 Saniye’si sizde doping etkisi yaratacak.

 
5 . entry saadet tarafından eklendi.        
Kendi Kutup Yıldızını Bul
Listelik

“Bir fark yaratmak için çok küçük olduğunuzu düşünüyorsanız bir sivrisinekle hiç yatağa girmemişsiniz demektir.” Anita Roddick

 
6 . entry saadet tarafından eklendi.        
Her Şey Seninle Başlar
Listelik

“Her şey seninle başlar!
Başkaları yapabildiyse, sen de yaparsın.
Hayatta ya tozu dumana katarsın,
Ya da tozu dumanı yutarsın.
Seçim senin!”

 
7 . entry saadet tarafından eklendi.        
İyi Hissetmek
Listelik

İyi Hissetmek’le hayata daha olumlu bakmaya başlayacaksınız. Kaygı, suçluluk ve kötümserlik problemlerinize ilaç gibi gelecek.

 
8 . entry saadet tarafından eklendi.        
Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı
Listelik

Ünlü araştırmacı yazar Stephen R. Covey, değişimin getireceği fırsatları yakalayarak bilgelik ve güce ulaşmayı kendi örnekleriyle anlatıyor.

 
9 . entry saadet tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom