Lazer tedavisi için bilmeniz gereken bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Lazer tedavisinde retina zarar görmüyor.
Listelik

Az evvel bahsettiğimiz gibi lazer tedavisi gözün kornea kısmına uygulandığı için retinanın zarar görme gibi bir olasılığı yoktur.
 
2 . entry kivanc tarafından eklendi.        
Kanamalı ve açık tedavi değildir.
Listelik

Lazer tedavisi, gözün damarı olmayan kornea bölümüne uygulandığı için kanamalı ve açık bir tedavi değildir. Tedavi sırasında damlalı anestezi kullanıldığından ağrı veya acı hissetmezsiniz. Lazer tedavisi sonrası birkaç ay göz damlası kullanabilirsiniz. Bilinenin aksine ömür boyu göz damlası kullanmazsınız.
 
3 . entry kivanc tarafından eklendi.        
İkinci göz ameliyatına engel değildir.
Listelik

Lazer ameliyatı gelecekte yaşayacağınız göz tedavisine engel değildir. Göz yapınız uygunsa eğer ikinci kez lazer tedavisi görebilirsiniz.
 
4 . entry kivanc tarafından eklendi.        
Körlük veya renk körlüğü riski yoktur.
Listelik

Lazer tedavisi 1980 yılından beri yavaş yavaş kullanılmaktadır. Körlük riski 0’dır. Ayrıca lazer sonrası renk körlüğü oluşturuyor dedikoduları yalandır.
 
5 . entry kivanc tarafından eklendi.        
FDA Onaylıdır.
Listelik

Lazer tedavisi FDA onaylı ve tamamiyle güvenli bir teknolojidir. FDA: Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, gıda, diyet eklentileri, radyasyon yayan aletler, veteriner aletleri ve kozmetiklerden sorumlu bürosudur.
 
6 . entry kivanc tarafından eklendi.        

Lazer tedavisi için bilmeniz gereken bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Lazer tedavisi için bilmeniz gereken bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom