Limonlu su ile zayıflama yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Kilonuzla başınız dertte mi? Üzülmeyin çare çok yakınınızda çokta tanıdık. Evet evet limon, o küçücük sır küpü içinde ne şifalar barındırıyor bir bilseniz.
Listelik

Limon kilo vermeye yardımcı birçok besinden biridir. Limon metabolizma hızınıza etkileyerek yağ yakımını harekete geçirir. Limon suyu ile zayıflamayı düşünüyor iseniz sabahları aç karnına ılık suya yarım limonu sıkıp içmeniz gerekmekte hanımlar ve beyler. Ancak bunu bir alışkanlık haline getirmeniz gerekiyor. Çünkü ancak bu şekilde bir sonuca ulaşabilirsiniz. Limon suyu içiyorum diye pastalar böreklere kaptırmayın kendinizi bir yandan lütfen. Bir gün içip üç gün içmemek de olmaz metabolizmayı harekete geçirmek için devam etmeniz gerekir bu karışıma. Ancak burada tansiyon hastalarını uyarmak gerekir. Tansiyon düşüklüğünüz var ise önce bir doktorunuza danışın sonra kullanmaya başlarsınız. Çünkü limon tansiyonunuzu daha da düşürebilir. Zayıflayayım derken sağlığınızdan olmayın. Limonun faydalarından bazıları şunlardır:

Limon tüketerek bağırsaklarınızı temizlemeniz mümkündür.

Limon aynı zamanda antibakteriyel özellik gösterir.

Limon tüketerek beyninizi koruma altına alabilirsiniz.

Yüksek tansiyon hastalarına doktorlarca tavsiye dilen bir besindir.

Limon tüketimi yağ yakımını tetikler. Bu sebeple diyetlerde sık sık tercih edilir.

Aynı zamanda sindirim kolaylığı sağlar.

Görüldüğü üzere zayıflamaya yardımcı gıdalardan biri de limondur ancak sadece limon tüketerek kilo vermeyi beklemenin doğru olmayacağını da söylemek gerekir. Eğer kendinize uygun bir diyet planınız varsa ve tempolu yürüyüş ya da herhangi bir spor yapıyor iseniz içtiğiniz limon suyu size yardımcı olacaktır. Kilo vermenizi hızlandıracaktır yoksa limondan bir mucize beklemek hüsrana sebep olabilir. Önce diyet programınızı doğru uygulayın sonra limonlu su ile diyetinizi desteklersiniz.
 
2 . entry julide tarafından eklendi.        

Limonlu su ile zayıflama yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Limonlu su ile zayıflama yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom