Oksijen terapisi ile cilt bakımı hakkında bilgiler listesi

Listelik

Bunun için yapılması gerekenler nelerdir sorusuna cevabımız ise oksijen terapisi olacaktır. Pek çok ünlülerin yaptığı ve kış ayların da ciltlerinin diri ve canlı görünmesine sebep olan oksijen terapisi sizin için de mükemmel çözüm olacaktır.

Oksijen terapisi soğuk havalardan kurtulmak amacı ile uygulanmakta olup hava kirliliğinin neden olduğu cilt aknelerini temizler ve cildin rahatlamasını sağlar. Oksijen bir hayat iksiri olup cilt ve vücut hücrelerinin düzenli çalışmasını sağlar.

Oksijen terapisi ünlü isimlerin başvurduğu bir yöntem olup cildi tazeliğine kavuşturur. Bu tedavi yöntemi iğnesiz ve ağrısız olup cildin nem kaybı yaşaması gibi durumlar da uygulanır.

Cilde renk vererek canlı görünmesini aynı zaman da cildi kuruluktan kurtarmasını sağlar. Genç ciltlerin taze ve canlı görünmesinin sebebi ise vücut direncinin fazla olmasıdır. Soğuk havanın ve hava kirliliğinin yarattığı olumsuz etkenler cildin incelmesini ve kurulaşmasını sağladığı için cildinize oksijen tedavisini uygulamanız şart olur.

 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom