oksijen terapisi ile cilt bakımı hakkında bilgiler listesi

oksijen terapisi ile cilt bakımı hakkında bilgiler listesi için eklenen 1 entry bulunmaktadır.
 

Listelik

bunun için yapılması gerekenler nelerdir sorusuna cevabımız ise oksijen terapisi olacaktır. pek çok ünlülerin yaptığı ve kış ayların da ciltlerinin diri ve canlı görünmesine sebep olan oksijen terapisi sizin için de mükemmel çözüm olacaktır.

oksijen terapisi soğuk havalardan kurtulmak amacı ile uygulanmakta olup hava kirliliğinin neden olduğu cilt aknelerini temizler ve cildin rahatlamasını sağlar. oksijen bir hayat iksiri olup cilt ve vücut hücrelerinin düzenli çalışmasını sağlar.

oksijen terapisi ünlü isimlerin başvurduğu bir yöntem olup cildi tazeliğine kavuşturur. bu tedavi yöntemi iğnesiz ve ağrısız olup cildin nem kaybı yaşaması gibi durumlar da uygulanır.

cilde renk vererek canlı görünmesini aynı zaman da cildi kuruluktan kurtarmasını sağlar. genç ciltlerin taze ve canlı görünmesinin sebebi ise vücut direncinin fazla olmasıdır. soğuk havanın ve hava kirliliğinin yarattığı olumsuz etkenler cildin incelmesini ve kurulaşmasını sağladığı için cildinize oksijen tedavisini uygulamanız şart olur.

 
üst bottom