Pawn Stars (Modern Rehinciler) karakterleri listesi

Austin “Chumlee” Russell
Listelik

Sanki bir çizgi film karakteriydi ve dünyaya düştü. Nike ayakkabı koleksiyonu garip bir yatırım.

 
2 . entry refik tarafından eklendi.        
Corey “Big Hoss” Harrison
Listelik

Bu çocuğun büyümek gibi bir düşüncesi yok. Çalışmaya niyeti yok bunun. Gerçi şirketten pay istemesi de biraz garipti. Chumlee ile birlikte lise hayatına takılıp kalmış. Ama insanlara zor zamanda yardım etmesi onu değerli birisi haline getiriyor.

 
3 . entry refik tarafından eklendi.        
Rick Harrison
Listelik

Rick, pek dikkat edilmeyen detaylara takılıyor. Kendisine yapılan şakalara karşı da nazik olamıyor. Kelliğine olan zaafı onu kolay lokma yapıyor.

 
4 . entry refik tarafından eklendi.        
Richard “Old Man” Harrison
Listelik

Ailenin dedesi. Sürekli yaptığı huysuzluklara rağmen oldukça sevimli. Elbiselerinin ve arabalarının hep siyah olması onu biraz mafya vari yapıyor. Kurtulamadığı arkadaşı Chumlee ve torununa olan sevgisi anlatılamaz.

 
5 . entry refik tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom