Listelik

Senelerdir ekranlarda olan Polat Alemdar'ın şimdiye kadar yedi farklı ruh haline bakalım.
Alaycı Polat
Ciddi görünüşe sahip olsa da düşmanlarıyla alay etmesini sever. Yola getirdikleri arasında en çok çeken ikili Halo Dayı ve Zaza’dır.
Aşık Polat
Elif'te Elif… Nefes almayı unutsa, Elif’i unutamaz. Polat Alemdar'ın kalbinde ölümsüz bir yer edindi.
Düşünceli Polat
Polat genellikle düşünüyor. Her dakika memleket meseleleri, alınacak intikamlar ve düşmanlarını düşünür.
Neşeli Polat
Sevdiklerinin yanında her zaman neşeli değil. Ama neşeli olduğunda da değmeyin keyfine. Ama keyifli anı çok uzun sürmez.
Öfkeli Polat
Polat'a öyle bir yapışmış ki öfkeli olmak, onu her an öfkeli görürüz. E biliyorsunuz düşman öldür öldür bitmiyor anasını satayım.
Soğukkanlı Polat
Üzerine C4 bomba bağlasalar sanki takmıyor gibi. İki sebep var tabii ki. Ya ölümü sallamıyor ya da her zaman paçayı kurtardığı için pek endişelenmiyor.
Üzgün Polat
O da insan sonuçta. Her insan gibi o da üzülecek. Oğlunun arkasından döktüğü gözyaşı tüm ülkeyi ağlattı.

 
2 . entry ünsal tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom