Rus kadınlarının güzellik sırları listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Rus bayanlar için ilk olarak güzelliklerini havyardan alıyor diyebiliriz. Her gece yatmadan önce kullandıkları havyar özlü kremlerin etkisiyle ciltlerindeki çatlaklar giderilerek pürüzsüz bir hal alırlar.
 
2 . entry dilber tarafından eklendi.        
Listelik

Somon balığı tüketimi onların vazgeçilmezi! Somon balığının eti herkesin bildiği gibi içindeki mineral ve vitaminler sayesinde ciltteki yıpranmayı yavaşlatarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun yanında kullandıkları somon balığından üretilmiş olan sütler ile cilt bakımlarını yapıyorlar ve kusursuz ciltlere sahip oluyorlar.
 
3 . entry dilber tarafından eklendi.        
Listelik

Onlarınki gibi kusursuz bir vücut istiyorsanız un, yağ, şeker ve tuz tüketiminden kaçınmalı ya da yapabildiğiniz kadar en aza indirmelisiniz. Böylelikle vücutlarında yağ depolaması sorunu ortadan kalkıyor. En sık tükettikleri yiyecek patates püresi olarak biliniyor. Elbette aşırı derecede yenilmiyor. Bu patates püresini çok fazla olmayacak şekilde tüketin ve Rus kadınları gibi fit bir vücuda kavuşun.
 
4 . entry dilber tarafından eklendi.        
Listelik

Rus kadınları neden beyaz tenlidir? Beyaz tenlerinin sırrı da aslında çok bilindik bir konu olan güneştir. Onlar çok fazla güneşe maruz kalmadığından tenlerinde yanma olmuyor ve ne zaman güneşe çıkacak olsalar mutlaka güneş kremlerini almayı ve sürmeyi ihmal etmiyorlar.
 
5 . entry dilber tarafından eklendi.        
Listelik

Ayrıca onlar ciltlerine peeling uygulaması yaptığından ciltteki ölü deriden kurtulup her zaman canlı ve parlak bir cilt tipine sahip olmayı başarıyorlar.
 
6 . entry dilber tarafından eklendi.        

Rus kadınlarının güzellik sırları listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Rus kadınlarının güzellik sırları listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom