Saç beyazlamasını önleme yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Bir kadın için önemli olan saçlar, yaşın ilerlemesi sebebi ile beyazlamaya başlar. Bu nedenler saçların rengi gider. Aslında her insanın saç rengi beyazdır. Saçın beyazlamasını önlemek için bayanların yapacağı birkaç önerimiz mevcuttur. Bazı kişiler de saç genetik olarak erken yaşlar da beyazlamaya başlar. Bu gibi durumlar da ise önerilerimizi uygulamanızı öneririz. Saçların renk durumunu değiştirmesinin esas nedeni ise üzüntü ve strestir.

Uzmanların yaptıkları araştırmalara göre üzüntü ve stres altın da olan bir kişi pigmentlerin çalışmayı bırakmasından dolayı saç renkleri beyazlamaya başlar. Bu gibi durumlar da bir psikolog tarafından deste alarak stresten uzak durmanızı öneririz. Çünkü stresten uzaklaştıkça saç rengini vermeye başlar. Alkol ve sigara da vücuda zararlı olduğu için saçın beyazlaşmasını da sağlar. Ne kadar uzun süre alkol ve sigara kullanırsanız o kadar çabuk saçların beyazlaşması sağlanır. Özellikle küçük yaşta alkol e sigara kullanan kişiler de saç beyazlaması erken görülebilir.
 
2 . entry ceyda tarafından eklendi.        

Saç beyazlamasını önleme yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Saç beyazlamasını önleme yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom