Sarımsak çayının faydaları listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Sarımsak çayı son zamanla da herkesin ilgi odağı olmuştur. Fakat bazı kişiler sarımsak çayına sarımsağın kokusu nedeniyle ön yargılı davranmıştır.
Aslında sarımsak çok eski zamanlar da tedaviler de oldukça kullanılan bir antibiyotiktir. Sarımsak çayını kullanmak sizlere oldukça yararı bulunmakta olup sarımsağın tüm olumlu etkilerini hızlı bir şekil de görülmesini sağlar. Sarımsak çayını hazırlamak oldukça basittir.
1 bardak suyun içerisine 1 diş sarımsağı atarak kaynatın. Kaynattıktan sonra hemen ocaktan alıp tüketebilirsiniz. Eğer tadı size kötü gelir ise içerisine bir miktar bal ekleyebilir ya da yarım limon sıkarak tadını değiştirebilirsiniz. Tek seferde tüketemez iseniz bir aç gün dolapta saklayabilirsiniz. Sarımsak çayının faydaları arasında en önemlisi ise zayıflamanıza yardımcı olur. Fakat bu çayı sade bir şekil de kullanmak zayıflatmaz. Diyetinize destek amaçlı kullanabilirsiniz. Özellikle çayı spor yapmadan önce tüketmenizi tavsiye ederiz çünkü yağ yaka ve ter atma konusun da sarımsak çayının etkileri büyüktür. Unutmayın ki sarımsak antibiyotik özelliği ile birçok şikayetinize yardımcı olacaktır.
 
2 . entry nilay tarafından eklendi.        

Sarımsak çayının faydaları listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Sarımsak çayının faydaları listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom