Siyah saça makyaj önerileri listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Yaptığınız hatalı bir makyaj siz bayanların bütün çekiciliğini alt seviyeye indirebilir. Siyah saçlarda gözler çok önemlidir. Gözlerinize daha koyu far sürmeniz doğru olacaktır. Her zaman saç renginizin zıt tonlarını kullanmak gözlerinizi daha çok ön plana çıkaracaktır. Siyah saçlarda allıklar koyu pembe tercih edilmelidir. Ruj olarak ise kırmızı renk tercih edilmelidir. Siyah ve kalın bir eyeliner ile gözlerinizin ön plana çıkmasıyla siyah saçlarınızla birlikte sizlerin daha çekici ve seksi bir görünüşe sahip olmanızı sağlamaktadır. Siyah saçların havalı duruşunu makyajınıza yansıtmanız ve bunu doğru bir biçimde yansıtmanız çok önemlidir. Kahve tonlarında kullanacağınız bir far güzelliğinizi ön plana çıkarır.
Gözleriniz elaya dönük ise ve saçlarınız siyah ise ve teniniz buğday ise gözlerinize aynı renk kullanmanız tavsiye edilir. Göz kalemi tercihinizde çok önemlidir. Siyah saçlarda gözler ön plana atılacağı için uygun göz kalemlerini tercih etmelisiniz. Eğer saçınız siyah ve gözleriniz kahverengi ise çok rahatlıkla siyah, lacivert, yeşili kullanabilirsiniz. Eğer beyaz tenli, siyah saçlı ve kesinlikle mavi gözlü iseniz daha pastel renkler kullanmanız önerilmektedir.
Bayanların hem çok esmer hem de siyah saçlı ise dudaklarınızı daha canlı renklerle ortaya çıkarmanız gerekmektedir. Aksine beyaz tenli ve siyah saçlı ise açık renk ruj kullanmanız gerekmektedir. Çünkü hem gözler ön plana çıkar hem de çok koyu bir renk ruj sürerseniz daha itici ve sert bir görünüme sahip olursunuz.
 
2 . entry mahperi tarafından eklendi.        

Siyah saça makyaj önerileri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Siyah saça makyaj önerileri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom