Soğan kürü ile saçları uzatma yöntemleri listesi

Soğan kürü ile saçları uzatma yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
erek genetik faktörler gerekse güncel bakıma vakit ayırmamaktan dolayı birçok kadın hayalindeki saçlara kavuşamıyor. Doğal yöntemler ile saçları uzun ve güçlü hale getirmek artık çok kolay.

Uzun saçlara kavuşabilmek için günlük beslenme alışkanlıklarınıza meyve, havuç, ıspanak, brokoli, yoğurt, lahana, tam tahıllar ve diğer proteinden zengin koyun eti ve balık gibi gıdaları sıklıkla eklemelisiniz.

Ayrıca saç kırıkları da saçlarınızın güçsüz ve bakımsız görünmesine neden olur. 2 haftada bir saç kırıklarınızı aldırmanızı tavsiye ederiz.

Soğan Hayatımızı Birçok Alanda Kolaylaştıran Formüllerin Baş Kahramanıdır.

Soğanın bilinen bir çok faydası vardır. Bunlardan biri de saçları uzatma ve koruma özelliğidir. İçeriğindeki sülfür maddesi sayesinde soğan, dokularının üretimini tetikler. Bu dokular da saçların uzamasında ve güçlenmesinde oldukça önemli bir rol üstlenir.

2 ya da 4 adet soğanı güzelce rendeleyin. Suyunu süzebildiğiniz kadar süzün ve bu suyu saç derinizin üstüne masaj yapar gibi uygulayın. 45-60 dakika kadar bekledikten sonra saçlarınızı her zaman kullandığınız saç şampuanı ile güzelce yıkayın. Tamamen kuruyana kadar durulayın ve kurutun. Saçları uzatan bu soğan körü formülünü her hafta düzenli olarak kullanın, değişimi siz de fark edeceksiniz.
 
2 . entry saadet tarafından eklendi.        

Soğan kürü ile saçları uzatma yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Soğan kürü ile saçları uzatma yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom