Tırnak kırılmasını önlemek için yapılması gerekenler listesi

Tırnak kırılmasını önlemek için yapılması gerekenler listesinde eklenen entryler
 
Tırnak bakımı bayanın elini hoş, şık ve bakımlı gösterir. Fakat tırnaklar uzamaya başladıkları andan itibaren yapısı gereği kırılmaya başlar. Bu kırılmalar bayanların hoşuna gitmeyen bir durum olup bir tırnağın kırılması diğer tırnakların da kesilmesi anlamını taşır. Bu durumu engellemek doğal yöntemlerle yapılması gerekenleri öğrenmek için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Öncelikle yapmanız gereken tırnaklarınızı temizlemek olacaktır.

Daha sonra küçük bir tele parçası kesmelisiniz.

Tırnağın kırılan kısmına Japon yapıştırıcısı sürmelisiniz.

Teleyi tırnağınızın üzerine koyun.

Üzerine Japon yapıştırıcısını dökerek iyice yapışmasını sağlayın.

Son olarak teleyi tırnağınıza göre keserek üzerine parlatıcı oje sürün ve kuruduktan sonra istediğiniz renk ojeyi sürebilirsiniz.

Not: Tele giyim atölyelerin de bulunan ceket yakaların da ya da gömlek manşetlerin de sert bir kalıp vermek amacı ile kullanılan malzemedir.

Saymış olduğumuz uygulamayı yaparak tırnaklarınızın güzel ve bakımlı bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.
Listelik
 
2 . entry mucella tarafından eklendi.        

Tırnak kırılmasını önlemek için yapılması gerekenler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Tırnak kırılmasını önlemek için yapılması gerekenler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom