Uçak yolculuğunda yaşanılan, rahatsız eden ve sinir bozan olaylar listesi

Sık sık ta olsa, arada bir de olsa uçak yolcuğu yapsanız, yolculuk esnasında sinir bozan tipler vardır. Bazen sinir bozmaya o kadar devam ederler ki, rahatsızlık alır başını gider, uçak yolculuğu size çok zor gelir. Bu tipler hangileri bir öğrenelim!

 
2 . entry bala tarafından eklendi.        
Depinen tipi.
Listelik

Bu yolcular, genç veya çocukturlar, hareketsiz duramazlar, sürekli bir hareket halinde olup rahatsız ederler, koltuk tekmeleyeni bile vardır.

 
3 . entry bala tarafından eklendi.        
Kokan tipi.
Listelik

Bu tipler kokar. Niye kokar, elini yıkamaz, duş almaz falan filan. Ter kokanları vardır, aman Allah’ım, elini kolunu sallayınca bir esinti gibi gelir size. Bunu ona da söyleyemezsiniz, yolculuk boyunca kendinizi yer bitirirsiniz.

 
4 . entry bala tarafından eklendi.        
Horlayan tipi.
Listelik

Bu tip insanlar o kadar hızlı uykuya dalar ve o kadar çabuk horlamaya başlarlar ki anlayamazsınız, hele de yanınıza oturduysa vay halinize, dürtersiniz yine de bir işe yaramaz.

 
5 . entry bala tarafından eklendi.        
Geveze tipi.
Listelik

Yanınıza bir geveze insan oturdu ise vay halinize, en yakın kankanız gibi her şeyinizi öğrenmeye çalışır. Konuşmak istemeseniz bile o bunu anlayamaz, sizinle yolculuk boyunca konuşur anlatır.

 
6 . entry bala tarafından eklendi.        
Canlı destek tipi.
Listelik

Uçakta telefonu bir açar, konuşur güler konuşur ve güler. İşin kötüsü hepsini siz de duymak zorunda kalırsınız. Bir türlü bu telefon da kapanmaz.

 
7 . entry bala tarafından eklendi.        
Sarımsaklı tipi.
Listelik

Uçak yolculuğundan önce veya uçakta sarımsaklı yemek yiyen insanlar var, bunların yolculuk esnasında ağızları açıldığı anda sinir oluruz. Bazen geğirenleri bile olur.

 
8 . entry bala tarafından eklendi.        
Koltuğun yatmasını sonuna kadar zorlayan tipi.
Listelik

Bu tip insanlar uçak kalkar kalkmaz koltuğu sonuna kadar eğer ve uyur… Hiç düşünmez arkadaki yolcuyu.
Bazen içecek varken bunu yapanlar vardır, onların.

 
9 . entry bala tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom