Ünlülerin Hollywood diyeti hakkında bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Listelik

1930’larda ilk olarak Marilyn Monroe tarafından yapılan bir diyettir.
Ayrıca da günümüzde de birçok ünlü manken ve oyucunun başvurdukları bu diyet sadece bir haftalık olarak uygulanmaktadır.

Ünlülerin Hollywood diyetin de öncelikle diyete başlanıldığı ilk iki günde asla hiçbir besinin tüketilmemesi gerekir. Ancak bu ilk iki günde istediğiniz kadar meyve suyu ve su tüketebilirsiniz. Bunun dışında artık diğer diyet günlerinde her öğünde istenilirse 2’şer dilim kepek ekmeği, biraz peynir, meyve çayı ıhlamur, salata, yağsız ızgara balık ve tavuk, mantar ve haşlanmış sebze yemeğini tercih edebilirsiniz.

Ünlülerin Hollywood diyetinde dikkat edilmesi gereken ikin nokta, kesinlikle kırmızı et, şeker, baklagillerden, unlu gıdalardan ve yağlı besinlerden uzak durmanız gerekir. Ayrıca da akşam yemeklerinizi en geç altıda yemeniz önerilir. Bu saatten sonra su dışında artık herhangi bir şey tüketmeniz yasak. Ünlülerin Hollywood diyetinde sütlü kahve, alkol ve kremalar kesinlikle tüketmemeniz gereken besinlerdir. Bu diyetinin en önemli noktalardan bir tanesi de diyetiniz boyunca her gün yarım saatte olsa tempolu yürüyüş ve egzersizlerle çok daha iyi sonuçlara kavuşabilirsiniz.

Bundan dolayı düzenli beslenmenizin yanında sporunuzu ve egzersizlerinizi ihmal etmeyin. Ünlülerin Hollywood diyeti bir haftalığına uygulanılan bir diyettir.

Ünlülerin Hollywood diyeti sayesinde sizlerde Madonna, Carmen Electra ve Sharon Stone gibi ünlüler gibi fit bir vücuda hattına sahip olabilirsiniz. Bu diyetinin temel taşı tüketilen besinlerden çok sıvı alımına çok önemlidir. Ünlülerin Hollywood diyetinde haftanın iki günü üst üst sadece meyve suyu ve su içilmektedir.
 
2 . entry sirin tarafından eklendi.        

Ünlülerin Hollywood diyeti hakkında bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Ünlülerin Hollywood diyeti hakkında bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom