Duygularını anlatmamayı tercih etmeyin!
Listelik

İçinde bulunduğunuz tüm duyguları, hissettiklerinizi özgürce partnerinizle paylaşın, olası paylaşmama durumunda heykelimsi bir ilişki ve devam ettikçe uzun sürmeyen bir ilişki çok yakındır.

 
2 . entry mehtap tarafından eklendi.        
Çok fazla rekabet etmeyin!
Listelik

Heyecan için yaptığınız rekabetler aşırıya kaçtığında bir süre sonra hırsa dönüşür, hırs da bir süre sonra partnerinizi düşman olarak görmenize neden olur, o yüzden akıllı olun.

 
3 . entry mehtap tarafından eklendi.        
Sorunları içine atmayın!
Listelik

Bu sadece ilişkide değil, her yerde sorun olan bir davranıştır. Bir sorun var ise bunu konuşarak çözmelisiniz, içinize attıkça birikir ve ilişkiyi öldürebilir.

 
4 . entry mehtap tarafından eklendi.        
Bol alışveriş yapmayın!
Listelik

Partnerinizle her buluştuğunuzda yeni şeyler alıp, bunları partnerinizin gözüne gözüne sokarsanız, partneriniz sizden uzaklaşmaya başlayabilir.

 
5 . entry mehtap tarafından eklendi.        
Çok fazla duygusal hareket etmeyin!
Listelik

Şöyle ki; dertlisiniz, partnerinize anlatmadınız, onun anlamasını bekliyorsunuz, oldu canım başka emriniz? Bu davranıştan kesinlikle kaçının, karşınızdaki insan sizi her zaman anlayamaz, kendinizi ifade etmek zorundasınız.

 
6 . entry mehtap tarafından eklendi.        
Yalan söylemeyin!
Listelik

Yalanın beyazı da yalandır, yalan her zaman yalandır, yalanın ne tür sorunlara yol açtığını herkes bilir, seviyorsanız partnerinize asla yalan söylemeyin!

 
7 . entry mehtap tarafından eklendi.        
Sorunlardan kaçmayın!
Listelik

Partnerinizin yaşadığı zor durumlarda kaçma örneği gösterirseniz, o an yaralı bir kuşu özgür bırakma eylemi yapıyormuş gibi düşünebilirsiniz. Partnerinize sürekli destek sağlamalı ve omzunuzu teslim etmelisiniz.

 
8 . entry mehtap tarafından eklendi.        
Her şeye harika demeyin!
Listelik

Kendinizi kandırmayın, partnerinizi de, sizde de sorunlar olabilir, sonuçta kusursuz hiç bir şey yoktur. Hayal dünyasında devam ettikçe ilişkinin ömrü azalır, kusurları bilmeli ve paylaşmalısınız.

 
9 . entry mehtap tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom