Valiz hazırlamak için püf noktalar listesinde eklenen entryler
 
[GALLERY=media, 55868][/GALLERY]
 
2 . entry sirvan tarafından eklendi.        
[GALLERY=media, 55867][/GALLERY]
 
3 . entry sirvan tarafından eklendi.        
[GALLERY=media, 55866][/GALLERY]
 
4 . entry sirvan tarafından eklendi.        
Valiz hazırlamak için püf noktalar konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
 
5 . entry sirvan tarafından eklendi.        
Sebebi her ne olursa olsun, valiz hazırlama gereksinimi duyulduğunda, valizin nasıl hazırlanacağını ve hazırlarken bilmeniz gereken püf noktalar listesi. Valiz hazırlamanın bir çok sebebi olabilir, tatile gitmek için valiz hazırlamak, taşınmak için valiz hazırlamak, evlilik için valiz hazırlamak, askere gitmek için valiz hazırlamak, iş seyahati için valiz hazırlamak vs. bir çok neden sıralanabilir. Tüm bu nedenler arasında ortak noktalar ile valiz nasıl hazırlanır?
[GALLERY=album, 3484][/GALLERY]
 
6 . entry Balca tarafından eklendi.        

Valiz hazırlamak için püf noktalar listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Valiz hazırlamak için püf noktalar listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom