Vücut tipine göre giyim hakkında öneriler listesi

Vücut tipine göre giyim nasıl olmalıdır?
Listelik

Bu konuda önemli olan vücudunuzu tanımanız olacaktır. Vücut kusurlarınızı örterek çok şık ve tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Üt bedeniniz geniş ise koyu renkleri tercih etmeli ve dar görünmesini sağlarsınız. Yüksek bel pantolonlar ilk tercihleriniz arasına girmelidir. Bu şekilde bacak boyunuz uzamakta olup, topuklu ayakkabılarla bu tarzınızı tamamlamış olursunuz. Eğer minyon tipli bir bayansanız, giydiğiniz kıyafetler muhakkak üstünüze oturmalıdır. Tek renk giymenizi ve koyu renkleri ilk tercihleriniz arasına yerleştirmenizi tavsiye ederiz.

Armut şeklini andıracak bir vücut yapısına sahip iseniz kabarık eteklerden uzak durmalı ve üzerinize oturan düz etekleri tercih etmelisiniz. Üzerinize oturan ceketleri giymelisiniz. Çünkü bu tür ceketler dikkati üst tarafa çekmesini sağlayacaktır. Bel kısmı kalın olan kişilerin uzun bir kolye takarak gözlerin oraya çekilmesini sağlayabilir ve bel kısımlarında ki kusurunu gözden uzaklaştırmış olacaktır. Göbek ve bel kısımların da fazlalık olan bayanların drapeli elbiseleri tercih etmesini önermekteyiz. Çünkü drapeli elbiseler fazlalıkların kapanmasın da önerilen bir kıyafettir.

 
2 . entry mucella tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom