Yeterli vakti olmayanlara hazırlanma tavsiyeleri listesi

Yeterli vakti olmayanlara hazırlanma tavsiyeleri listesinde eklenen entryler
 
Kadınların hayatları gerçekten çok zor. Sabah uyanmak için kurulan alarmı duyulmadıysa her şey karman çorman olur. İşte size bir kaç tavsiye;
Listelik

Yeterince vaktiniz yok ancak duş almanız gerekiyor ve de nemlendirici sürmeden olmaz diyorsanız duştan hemen sonra kurulanmadan önce vücuda vücut yağı uygulayın. Daha kısa sürede müthiş sonuçlar elde edeceksiniz. Deneyin görün.

Saçlarınız zor kuruyor ise yeterince de zamanınız yok ise saçlarınızı mikrofiber bir havluya sararak daha hızlı kurutabilirsiniz. Siz hazırlanırken havlu saçınızın nemini alacak ve size daha kısa bir kurutma süresi kalacak.
Zamanınız giderek daraldı ve de makyajsız çıkmak istemiyorsunuz. O zaman kat kat fondötenler, pudralar yerine şu sıralar daha popüler olan BB-CC Kremleri tercih edin. Ayrıca kıyafetinize göre makyaj yapmayı değil her kıyafete uygun olabilecek makyaj stilini tercih edin.

Ojeleriniz bozuksa yada oje sürmeden çıkmak istemiyorsanız ojenizi sürdükten sonra elinizi buzlu suya sokarak ojelerinizi hızlıca kurutabilirsiniz.En büyük problem “Bugün ne giyeceğim”. Bu problemi yok etmek için yapılacak en mantıklı şey, yatmadan önce sabah ne giyeceğinizi ayarlayıp bir kenara koymaktır.
 
2 . entry saadet tarafından eklendi.        

Yeterli vakti olmayanlara hazırlanma tavsiyeleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Yeterli vakti olmayanlara hazırlanma tavsiyeleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom