Yüzde bulunan güneş lekelerini geçirme yöntemleri listesi

Yüzde bulunan güneş lekelerini geçirme yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Yüzde bulunan güneş lekeleri nasıl geçer?
Listelik

Yaz mevsimi boyunca deniz girmek en büyük keyiflerden birisidir. Uzun bir süre güneşe maruz kalındığında, deniz suyunun da yüz üzerinde kuruması nedeniyle cildinizde lekeler oluşabilir.
Yani tatile gittiniz, deniz girdiniz ve tatil dönüşü bir baktınız ki yüzünüzde lekeler var. Bu lekelerin güneşten olduğuna eminseniz size bir takım püf noktaları öğretelim.

Güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalan kişilerde herhangi bir koruma maddesi kullanmamasından dolayı mutlaka güneş lekeleri oluşabilir. Öncelikle güneş ışınlarına karşı önlem almanız tavsiye edilir. Bu lekelerden kurtulmak isteyen bir kişiyseniz cildiyeden randevu alarak doktorunuzun lekelerin hangi tabakada olduğunun tespiti için muayene olmalısınız. Tedavi süresi genel olarak uzun dönemlere sarkabilmektedir.

Limon suyunun renk açıcı özelliği sayesinde günde lekeli bölgeye 1 2 defa uygulayın. 8 Hafta içerisinde lekelerin komple kaybolduğunu göreceksiniz. Kırmızı soğan cilt lekelerinden kurtulmak için en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. Soğan içerisinde bulunan asit sayesinde cildinizin lekeli bölgesine sürülmesi dahilinde birkaç haftada lekeden kurtulabilirsiniz.
 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

Yüzde bulunan güneş lekelerini geçirme yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Yüzde bulunan güneş lekelerini geçirme yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom