Bilgisayar alırken dikkat edilmesi gerekenler listesi

Bilgisayar alırken dikkat edilmesi gerekenler listesinde eklenen entryler
 
Kullanım amacı!
Listelik

Bilgisayar alırken en önemli şey “amaç”. Neden amaç ? Bilgisayarı ne için kullanacaksın? Bu soruya cevap ver önce daha sonra buna göre bilgisayar aramaya başla! Okey anlaştık değil mi !…
Haydi yeni bilgisayarın şimdiden hayırlı olsun.
 
2 . entry tevfik tarafından eklendi.        
Donanım!
Listelik

Yeni bilgisayar alırken, bir sürü para veriyorsun. Donanımların da her geçen gün daha yenisi çıkıyor. Haliyle bir ürün alırken donanımların en iyisini almaya çalış gücün yettiğince, 2 de 1 bilgisayar değiştiremezsin. Alınca en iyisini almaya bak!
 
3 . entry tevfik tarafından eklendi.        
Monitör!
Listelik

Bilgisayar alırken dikkat etmen gereken bir şey de monitördür. Monitör hem seni rahat hissettirmeli, hem de kaliteli olmalı ve göz sağlığını bozmayacak şekilde olmalı be kanka!
 
4 . entry tevfik tarafından eklendi.        
Pil, batarya, şarj kapasitesi!
Listelik

Masaüstü alırken, güç özelliklerine dikkat et, laptop alırken bataryasına dikkat et, yani şarj olayı sorunu yaşamaman gerekiyor. Sana şarjın uzun süre dayanması gerek!
 
5 . entry tevfik tarafından eklendi.        
Garanti ve teknik destek sorunsuz olmalı!
Listelik

Nasıl yani der gibisin, bilgisayar alırken garantisine bak öncelikle minimum 2 yıl olmalı. Teknik desteğini de araştır, ilerde gerçekten lazım olacak!
 
6 . entry tevfik tarafından eklendi.        
Listelik

Ancak alırken ne alacağını hangi bilgisayarı seçmen gerektiğini biliyor musun? Bilgisayarlar hakkında ne kadar bilgiye sahipsin? Gibi aklında çeşitli sorular var ise, sana çözüm bulalım hadi bakalım…
 
7 . entry tevfik tarafından eklendi.        

Bilgisayar alırken dikkat edilmesi gerekenler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Bilgisayar alırken dikkat edilmesi gerekenler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom