Bilgisayar güvenliği için kullanılması gereken programlar listesi

Bilgisayar güvenliği için kullanılması gereken programlar listesinde eklenen entryler
 
Büyük sistemlerin bile hacklendiği günümüz şartlarında bu programları kullanmamak ahmaklıktır. İnternet aleminin hızla yayılmasının ardından birçok kötü amele sahip insanda ortaya çıktı. Gizli bilgilerinizin ele geçirilmemesini istiyorsanız bu programları bilgisayarınızda bulundurmalısınız.
Listelik

AVG Antivirüs

Bilgisayarını koruma altına almak isteyen ama ücret ödemek isteyen insanlar için birebir AVG Antivirüs programı.1991 yılından beri piyasada bulunan AVG bilgisayarınızı korumak için kullanabileceğiniz en güncel antivirüslerden birisidir.

Tunnel Bear

İnternet sitelerinde anonim bir şekilde gezmek isteyenler için Tunnel Bear kullanmalısınız. Arkanızda iz bırakmadan gezmenizi sağlayan Tunnel Bear, akıllı telefonlar içinde uyumludur.

BitDefender İnternet Security

Özel bilgilerinizi 128-bit şifreleme yöntemi ile gizleyen BitDefender İnternet Security, bir daha geri dönüşü olmayacak şekilde yok etmek istediğiniz bilgileri de imha edebiliyor.
 
2 . entry mumun tarafından eklendi.        

Bilgisayar güvenliği için kullanılması gereken programlar listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Bilgisayar güvenliği için kullanılması gereken programlar listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom