Cilt lekelerini giderme yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Doğum lekeleri, siyah lekeler, sivilcelerin bıraktığı izler ve çiller gibi rahatsız edici izlerden kurtulmak hemen hemen her bayanın hayalidir ve bunun yollarını aralar. Öncelikle çiller yazın güneşle birlikte daha çok yayılarak çoğalır. Bunun için evde kolayca uyulabileceğiniz formüller geliştirerek sizlere yardımcı olacağız.
Cilt lekelenmesi ve kararması için geliştirilen doğal maskeler.

Güneşin sizler de bıraktığı izlerden kurtulmak için yeni keşfedilmiş maskeyi uygulamanızı tavsiye ederiz. Maskemiz cildin soyulmasına yardımcı olacak ve cilt lekelenmelerinden kurtulmanızı sağlayacaktır.
Malzemeler;
1 yemek kaşığı süzme yoğurt
Yarım çay kaşığı karbonat
1 tatlı kaşığı mısır unu

Hazırlanışı ve Uygulanışı; Vermiş olduğumuz malzemeleri karıştırarak cildinize uygulayınız. Fakat cildinizin hassasiyetine göre süreleri ayarlamalısınız. Örneğin hassas ciltler 5 dk. üzerine çıkmamasını öneririz, aksi taktirde cildiniz tahriş olabilir. Bu işlemi uyguladıktan sonra oluşan kabukları soyarak yüzünüzü soğuk su ile yıkayınız. Bu maskeyi hafta da 1 kez uygulamanızı tavsiye ederiz. Kısa zaman içerisin de yüzünüz de olan cilt lekelenmelerinden kurtulabilirsiniz.
 
2 . entry ceyda tarafından eklendi.        

Cilt lekelerini giderme yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Cilt lekelerini giderme yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom