Cilt sağlığı için bilinmesi gereken bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Kadınların en çok önem verdikleri noktalardan biri de cilttir. Cildini güzelleştirmek isteyen bayanlar çeşitli araştırmalar yaparak sağlıklı cilt isterler. Kuruyarak dökülen deriler, çatlayan dudaklar, kızarmış ve kurumuş eller için çeşitli önerilerimiz olacaktır.
Listelik

Hava kirliliği ile birlikte sizlerin ciltleri de zarar görür ve cildinizde istenmeyen görüntülere neden olur.
Bu tür görüntüler cildinizin erken yaşlanmasına neden olarak sizleri rahatsız eder. Bunları engellemek tabi ki de mümkün. Cildinizi babor ile temizleyerek hücre DNA'sını dışarıdan gelen etkenlere karşı koruyarak cildin derinlemesine bir temizliğini sağlarsınız.
Ayrıca cildin canlı ve parlak görünmesini sağlayarak, bu durumdan oldukça memnun kalırsınız. Dudaklarınızın özellikle kış ayların da çatlaması sizlerin oldukça moralini bozmaktadır. Bunun için geceleri kremle dudaklarınızı nemlendirebilir ve dudak koruyucu kullanarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.
Cildinize hafta da bir kez peeling uygulaması yapmalı ve cilt tipinize göre nemlendirici krem kullanmalısınız. Güzel olmak içten gelen bir işlemdir. Bunun için cildinize ve sağlığınıza dikkat etmeli fast food gibi yiyeceklerden uzak durmalısınız.
 
2 . entry damla tarafından eklendi.        

Cilt sağlığı için bilinmesi gereken bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Cilt sağlığı için bilinmesi gereken bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom