Kirpikleri dolgun ve daha uzun göstermek için yöntemler listesi

Kirpikleri dolgun ve daha uzun göstermek için yöntemler listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Makyaj bayanların ayrılmaz bir parçası olmaktadır. Bayanlar kendilerini olduğundan daha güzel göstermek ve kendilerini daha iyi hissetmek adına makyaj yapar ve bakımlı bir bayan haline dönüşürler.
Makyaj yapmanın çeşitli yöntemleri vardır ve bu yöntemleri uygulayarak kolay ve daha güzel bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Bizler sizin için araştırmalar yaparak makyajın en ayrılmaz noktalarından biri olan kirpiklerin gür ve daha uzun görünmesinin yollarını bulduk.
Uzun ve Gür(Dolgun) Kirpik
Makyaj sadece güzel görünmek adına değil şov amacıyla da yapılmaktadır. Bu şovlar da önemli olan kirpiklerdir. Kirpiklerin daha uzun ve gür görünmesini sağlamak sizin sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Bazı bayanların kirpikleri kısa ve seyrektir. Bu bayanların aktarcılardan sarımsak yağı almasını ve kirpiklerinin uzatması şarttır. Fakat kirpikleri normal olan bayanların yapması gereken oldukça basittir. İyi markalardan olan 2 adet rimel ile kirpiklerinizin uzun görünmesi mümkündür. Alacağınız rimellerin fırçaları oldukça önemli olup bir rimelin fırçasını kalın seçerken diğerini ince seçmelisiniz. Rimeli kirpiklerinize uygular iken öncelikle kalın olanı dipten başlayarak uygulayınız. Daha sonra da ince fırçalı olanı dipten başlayarak uyguladığınız takdir de istediğiniz kirpiklere kavuşabilirsiniz.
 
2 . entry sevil tarafından eklendi.        

Kirpikleri dolgun ve daha uzun göstermek için yöntemler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Kirpikleri dolgun ve daha uzun göstermek için yöntemler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom