Listelik

Çünkü erkekleri çözmek ve onların bu konu da ne düşündüğünü bilmek oldukça zordur. Bu konu da tek olmadığınızı da bilmenizi isteriz.

Özellikle kısa zaman içerisinde bir erkeğin sizi sevip sevmediğini çözmek imkânsızdır. Bunu çözmek için aylar geçebilir. Biz de net olarak bu konu hakkın da bilgi sahibi olmasa da size tüyolar da bulunabiliriz. Bir erkeğin sizi sevip sevmediğini öğrenmek için, size olan yaklaşımını izlemelisiniz. Örneğin; kıskanıyor mu, merak ediyor mu, özlüyor mu, sesinizi kısa süreli bile olsa duymak istiyor mu, sahipleniyor mu gibi. Bunları yapıyorsa sizin için umut var demektir.

Erkek arkadaşınız ilişkiniz de ne kadar ciddi? Bunu da düşünmenizi tavsiye ederiz. Seven bir erkek sevdiği kişiyle geleceği düşünür ve sizi yeterince tanıdıktan sonra girişimde bulunur. Geleceğe dair planlar yapar ve ilerleyen süreçte ailesi ile tanıştırır. Sadece ailesiyle değil arkadaş ortamına seni tanıtarak sahiplendiğini simgeler. Aynı zaman da seven erkek sevdiği bayana karşı merhametli olur ve fedakârlık yapar. Bunlar sizin erkek arkadaşınız da mevcut mu? Bunu düşünerek ya da izleyerek sevip sevmediğini kısa sürede anlayabilirsiniz.

 
2 . entry ceyda tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom