Mantı açamayan kızı alıyorlar mı bu devirde? (alıyorlar, lanet olsun)

 
2 . entry belgin tarafından eklendi.        
Böyle parmak kadar olacak, hatta serçe parmağından kalın olmayacak. Yoksa o yaprak sarma yenmez (yenir aslında ama yanında yatılmaz diyelim).

 
3 . entry huseyin tarafından eklendi.        
Erkeklerin kalbine giden yollar konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

 
4 . entry seyma tarafından eklendi.        
Erkeklerin kalplerini kazanmak için neler yapabilir? Erkeğin kalbine giden yol nedir? Erkeklerin kalpleri nasıl kazanılır merak ediyorsanız işte bu liste tam size göre.

 
5 . entry Balca tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom