Evde cilt temizleme losyonu yapımı hakkında bilgiler listesi

Evde cilt temizleme losyonu yapımı hakkında bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Bazı kişiler dışarıda satılan ürünlerin ciltlerine zarar verdilerini ya da iyi gelmediğini düşündükleri için yüz temizleme losyonlarını kendileri yapmayı tercih ederler.
Listelik

Peki, cilt temizleme losyonu nasıl yapılır? Bu sorunun cevabını öğrenmek için çeşitli araştırmalar sonucunda tüm cilt türlerinin kullanabileceği ve uygulayabileceği evde kolayca yapılabilen bir tarif elde ettik.
Malzemeler;
1 kaşık biberiye, 2 kaşık kurutulmuş papatya çiçeği, 4 bardak su.
Hazırlanışı;
Biberiyeler ile papatya çayı suda 15 dakika süre ile kaynatılır. Daha sonra bu kaynatılan karışımın soğuması bekletilir. Soğuduktan sonra süzülerek suyu ayrı bir kaba bitkilerden arınmış bir şekilde konulur.
Uygulanışı;
Yüzünüzü bu karışım ile her gece yatmadan önce yıkayınız. Bu şekilde biberiye cildinizdeki mikropları öldürür, papatya ise cildinize parlaklık vererek cildinize ışıltı katar. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bu karışım sayesinde diri ve pürüzsüz bir cilde kavuşabileceksiniz. Bu karışım cildinizi temizlediği için aknelerin çıkmasını önler ve siyah noktalarında giderilmesine yardımcı olur.
 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

Evde cilt temizleme losyonu yapımı hakkında bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Evde cilt temizleme losyonu yapımı hakkında bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom