Evde saç rengini açmanın doğal yolları listesinde eklenen entryler
 
Kadınlar güzelleşmek için veya psikojik nedenlerden dolayı değişiklik yapmaya ihtiyaç duyarlar. Bu değişikliği genellikle saçlarına uyguladıkları boyalarla yaparlar.
Listelik

Fakat boyalar kanserojen içerir ve saçlarınıza zarar vererek yıpranmasını sağlar. Eğer değişiklik yapmak istiyorsanız evde kendi yöntemlerinizle saçlarınızın rengini açarak yapabilirsiniz. Sağlığınıza ya da saçlarınıza herhangi bir zarar vermeden bu işlemi uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın rengini açmak için önerimiz ise şu şekildedir.

Limon ve Su Karışımı: Saçlarınızın uzunluğuna ya da çokluğuna bağlı olarak 4 adet limonu bir kaba sıkınız. Daha sonra 1 litre su ile karıştırınız ve nemli saçlara uygulayınız. Hemen ardından güneşe çıkarak saçlarınızın güneşte kurumasını bekleyiniz. Saçınızı kurutmak için fön makinesi ya da saç şekillendiricilerini kullanmayınız.

Papatya Çayı: Papatya saç renginizi açma da birebirdir. Papatya sadece saç renginizi açmaz aynı zaman da saçlarınıza canlılık da verir. Papatya çayını demleyin ve saçlarınıza yedirin. Daha sonra güneşe çıkarak saçlarınızın kurumasını bekleyin. Saçlarınızın istediğiniz rengi alasıya kadar hafta da 2 kez yapabilirsiniz. Fakat bu işlemi yaz ayın da yapmanızı tavsiye ederiz.
 
2 . entry damla tarafından eklendi.        

Evde saç rengini açmanın doğal yolları listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Evde saç rengini açmanın doğal yolları listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom