Evlilikte aile sorunlarını çözme yöntemleri listesi

Evlilikte aile sorunlarını çözme yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Evlilikte aile sorunları nasıl çözülür? Uzun zamandır birlikte olduğunuz kişi ile evlenmeyi düşünüyorsunuz. Ancak ailelerde biraz sorun var. Evlenmenize karşı çıkıyor ve evlilik yapmanızı istemiyor mu?
Listelik

Böyle bir durum yaşıyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Öncelikle yapmanız gereken sevdiğiniz insandan emin olmalısınız. Ben bu kişiyle tüm hayatımı geçirmek istiyorum ve bütün engelleri aşarım diyebiliyor musunuz? Bunun cevabı evet ise ailenizin karşısına çıkarak evlilik konusun da emin olduğunuzu ve engellere direneceğinizi dile getirmelisiniz.

Ailenize evleneceğiniz kişi ile mutlu olacağınızı ve o kişinin kendiniz için doğru insan olduğunu anlatmaya çalışın. Ekonomik özgürlüğünüz var ise, onlardan evliliğe karşı maddi destek istemediğinizi ve sadece rızalarının olmasını istediğinizi belirtin. Kendi aileniz ile sevdiğiniz kişinin ailesi arasın da bağ oluşturmaya çalışın. Bu durum da sevgilinizle el ele olun ve birbirinize destek verin. Ailenizin evlendiğiniz de sizle olan ilişkilerinin yok olacağı düşüncesini yok etmelisiniz. Hayatın size ait olduğunu ve onunla olmak istediğinizi ispatlamalısınız. Onay vermedikleri zaman hep mutsuz olacağınızı anlatarak rızalarını almayı sağlayın.
 
2 . entry damla tarafından eklendi.        

Evlilikte aile sorunlarını çözme yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Evlilikte aile sorunlarını çözme yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom