Evlilikte aşkı bitirmemek için öneriler listesinde eklenen entryler
 
Evlilikte aşk biter mi?
Listelik

Fakat ilerleyen zamanla belirli sorunların çıkmasıyla birlikte olaylar farklı yönler de ilerleyerek evliliğinizi olumsuz olarak etkilemektedir. İş yerin de olan sorunlar, evde olan problemler ve evliliğin sorumlulukları eşinize karşı bir soğukluk hissetmenizi sağlayacaktır. Bunalıma hatta strese girmenizi sağlayacak olan bu birikimler ilerleyerek boşanmaya kadar gitmektedir. Tüm bu aksiliklere rağmen eşinizle aranızı düzeltmeniz sizin elinizdedir. Tekrar mutlu olabilir ve eski günlerinize geri dönebilirsiniz. Bu süreçte yapmanız gerekenleri yazımızın devamın da okuyabilir ve uygulayabilirsiniz.

Erkekler de olan egoları unutmadan davranış bicimizi sergileyin. Hayata ve yaşantınıza ilgi gösterin ve özenli davranın. Yeni konular ya da yeni uğraşlar edinerek kendinizi geliştirin. Tartışmamaya özen göstererek konuşmayı deneyin. Eşinizin koymuş olduğu kurallara saygı gösterin ve uygulamak için özenli davranın. Sorunun tarafın da durmadan çözüm üretmek için çaba gösterin. Empati kurarak davranış biçiminizi değiştirin. Bu öneriler sayesin de hayatınız ve evliliğiniz daha iyi olacak ve mutluluğu yakalama fırsatı bulacaksınız. Unutmayın ki aşkı öldüren evlilik değil sizlersinizdir.
 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

Evlilikte aşkı bitirmemek için öneriler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Evlilikte aşkı bitirmemek için öneriler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom