Göz çevresi için bakım önerileri listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Vücudumuzun en hassas yeri göz çevresi olduğu görülmektedir. Bu sebeple en çok dikkat etmeniz ve en çok bakım gerektiren yer göz çevreleridir. Göz çevresi bakımın da dikkate edilmesi gereken unsurlar ise şöyledir;
Güneş gözlüğünü mutlaka kullanmalısınız.
Kolorejen desteğini ihmal etmeyiniz.
Göz çevrenizi mutlaka nemlendirmelisiniz.
Bakım yaparken sürekli yapmayı ihmal etmeyiniz.
Güneş gözlüğü gözlerinizi ve göz çevrenizi UVA ve UVB ışınlarından korur ve yaşlandırmayı önler. Kolajen ise göz çevresinin sağlıklı ve genç görünmesini sağlar. Bayanların yaşları ilerledikçe vücuda salgılanan kolajen yavaşlar ve bayanların ciltlerinde ki canlılık kaybolur. Buna takviye olarak satılmakta olan kolajen kremlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca gözaltı torbalarınız için;
2 çay bardağı sıcak su ve 2 çorba kaşığı fındık yaprağını 15 dk. bekletin. Suyunu süzerek dolapta soğutun. Daha sonra soğuyan karışımı pamuğu batırıp gözlerinize koyun ve 10 dk. bekletin. Beklettikten sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayınız. Gözaltı torbalarınızın yavaş yavaş kaybolduğunu göreceksiniz.
 
2 . entry mucella tarafından eklendi.        

Göz çevresi için bakım önerileri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Göz çevresi için bakım önerileri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom