Google Play hakkında bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Google play markete uygulama nasıl eklenir?
Listelik

Google Play, Android işletim sistemli cihazların uygulama marketidir. Yeni adı ile Play Store olan bu platformda birbirinden farklı milyonlarca uygulama mevcut. Peki bu uygulamaların hepsini Google’mi ekliyor?

Tabi ki hayır, sizin bizim gibi kullanıcılar ya da şirketler tarafından ekleniyor.
Google Play’e uygulama eklemek için gereken yegane gereksinim bir geliştirici hesabına sahip olmaktır. Bu geliştirici hesapları, Google markete uygulama eklemenize yarıyor. Ancak ne yazık ki bu geliştirici hesapları 25 dolar gibi büyük bir rakama satılıyor. Bir açıdan warez uygulamaları ve çöpleri uzak tutmak için yapılan bu özellik, bir yandan da yeni başlayan kişilere 75 TL gibi bir maddi zarar oluyor. Ancak bu ücreti tek sefer verip hesap alır ve dilediğinizce uygulamayı markete kaydedebilirsiniz.
 
2 . entry eda tarafından eklendi.        

Google Play hakkında bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Google Play hakkında bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom