Bayanların en çok önem verdikleri konu ise saçlarıdır. Çünkü saçlar bayanlar için en önemi güzellik öğesidir.
Listelik

Bayanlar saçlarının gür, uzun, görkemli ve bakımlı olması için ellerinden geleni yapmaya çalışır.
Bazı bayanlar için saç sorunu tamamen bir felaket olmuştur. Çünkü saç dökülmesi saçın yıprandığı anlamına gelmektedir. Günde normal olan saç dökülmesi 100n teldir. Fakat 100 ün üzerine çıkan saç dökülmeleri bayanlara oldukça problem yaratır.

Bu tür bayanların sıkıntı sonucu saçlarının döküldüğü anlaşılmaktadır. Saç dökülmesini önlemek ve saçların gür bir şekilde çıkmasını sağlamak için sizlere yeni bir maskeden bahsedeceğiz. Bu maske saçlarınızın dökülmesinin kesinlikle önüne geçerek saçlarınızın parlak görünmesini sağlayacaktır.

Maskenin Hazırlanışı ve Uygulanışı
100 gr ısırgan otu, 100 gr dulavrat otu ve 60 gr şimşir ağacı yaprağını 2 litre sirke içerisine koyunuz. Bir hafta sıcak bir ortam da bu karşımı bekletiniz. Bir hafta sonucun da süzülerek bu karışımı saçların diplerine masaj yaparak uygulanır. Bu karışım saç dökülmesinin önüne geçecek ve saçlarınızın gür çıkmasını sağlayacaktır.

 
2 . entry damla tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom