Sevgiliyle yapılacak farklı ve ilginç aktiviteler listesi

Kamp yapın.
Listelik

Maceracı kişiliklere sahipseniz, kamp yapmaya gidebilirsiniz. Kamp için çantalarınızı ve çadırınızı hazırlayıp şimdi güzel bir yer belirleyin kafanızda ve gidip eğlenceli saatler geçirin.
Mutluluğun temeli, yapmış olduğunuz o ilginç ve eğlenceli aktivitelerden geçer. Her biri hafızalarınızda ölümsüzleşecektir.

 
2 . entry tuğrul tarafından eklendi.        
Balık tutmaya gidin.
Listelik

Oltalarınızı alın ve deniz kenarına gidip başlayın balık tutmaya. Tutabildiğiniz takdirde akşam yemeğinizde hazır olacaktır.

 
3 . entry tuğrul tarafından eklendi.        
Resim yapın.
Listelik

Büyük resim kağıdı ve boyalar alın. Yeteneğiniz önemli değil, başlayın resim yapmaya. Birbirinizin resmini çizebilirsiniz. Resimler bir şeye benzemese bile bu her halükarda zamanınızı eğlenceli kılacaktır.

 
4 . entry tuğrul tarafından eklendi.        
Piknik yapın.
Listelik

Güzel bir manzara seçimiyle, alın piknik malzemelerinizi ve yiyeceklerinizi yanınıza. Ve güzel bir yemek eşliğinde manzaranın tadını çıkarın. Müziksiz olmaz tabi, hafif bir ses muhabbetinizin fonu olsun.

 
5 . entry tuğrul tarafından eklendi.        
Lunaparka gidin.
Listelik

Birlikte lunaparka gidip hem heyecanın hem de birlikte zaman geçirmenin tadını, işin içine biraz aksiyon katarak çıkarabilirsiniz.

 
6 . entry tuğrul tarafından eklendi.        
Sinema gecesi hazırlayın.
Listelik

İkinizin de hoşuna gidebileceği bir filme bilet alıp romantik bir zaman geçirebilirsiniz. Veya bunu evde uygun bir ortam hazırlayarak da yapabilirsiniz.

 
7 . entry tuğrul tarafından eklendi.        
Güneşin doğuşunu veya batışını seyredin.
Listelik

Atlayın arabanıza veya mümkün olan durumlar içerisinde manzarası hoş bir yere gidin. Manzaraya karşı oturup bir yandan muhabbet ederken bir yandan da güneşin batışı ya da doğuşu esnasındaki o muazzam manzarayı seyredin.

 
8 . entry tuğrul tarafından eklendi.        
Birbirinize kitap okuyun.
Listelik

Sürükleyici ve devamının heyecanlandırabileceği kitaplar seçerek, yanına da birer fincan kahve ya da çay eşliğinde birbirinize kitap okuyabilirsiniz.

 
9 . entry tuğrul tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom