Sinema dünyasının bilinmeyen gerçekleri listesi

Jim Carrey 54 yaşında, dedelik için belki genç sayılabilecek bir yaş ama Kızı Jane Carrey’nin şimdilerde belki kocaman olmuş bir erkek çocuğu var.
Listelik

 
2 . entry ece tarafından eklendi.        
Birçok başarılı filme imza atan yaratıcı yönetmen Steven Spielberg bir James Bond filmi yönetebilmek için yapımcıların kapısını çalmış fakat hiçbir olumlu yanıt alamamıştır.
Listelik

 
3 . entry ece tarafından eklendi.        
İlk Predator filminde kostümün altındaki isim Jean Claude Van Damme‘dır.
Listelik

 
4 . entry ece tarafından eklendi.        
22.000 dolar gibi düşük sayılabilecek bir bütçeye sahip olan The Blair Witch Project, 248 milyon dolar gişe başarısıyla en fazla kâr elde edilen film olmayı başarmıştır.
Listelik

 
5 . entry ece tarafından eklendi.        
Usta oyuncu Anthony Hopkins sadece 16 dakika göründüğü Kuzuların Sessizliği filmindeki Hannibal karakteriyle “En İyi Erkek Oyuncu” Oscar’ını kazanarak, sinema tarihinde bu alandaki en önemli rekoru elinde bulunduruyor.
Listelik

 
6 . entry ece tarafından eklendi.        
Sinema dünyanın en prestijli ödülü olan altından yapılmış adam figürlü oscar ödüllerinin her birinin maliyeti sadece 400$.
Listelik

 
7 . entry ece tarafından eklendi.        
Kendilerini pek bir arada görmesek de Barrack Obama ve yakışıklı aktör Brad Pitt, dokuzuncu kuşaktan akrabalar.
Listelik

 
8 . entry ece tarafından eklendi.        
Tarantino çektiği birbirinden muhteşem filmlerle herkes tarafından bilinir ama ilginçtir ki filmlerinde oynayıp Oscar alabilen sadece tek bir oyuncu var: Christoph Waltz. Yetenekli aktör Soysuzlar Çetesi filmindeki Hans Landa karakteriyle bu ödülü almıştır.
Listelik

 
9 . entry ece tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom